Jesteś tutaj:

  • alterNET
  • Dla firmy
  • Sprzęt komputerowy, obsługa informatyczna, teletechnika, minikoparka

Usługi na bazie światłowodu dla wymagających klientów

 
Chcesz aby Twój Internet działał zawsze bez najmniejszych problemów? Dołącz do Nas. Oferujemy ultraszybkie usługi na bazie łączy światłowodowych. Wykorzystujemy najnowsze technologie dostępowe. Internet w ALTERNET to nie kolejny wydatek a ważna inwestycja w rozwój firmy. Dostarczymy Ci idealne narzędzie pracy dzięki któremu zwiekszysz efektywność i zmniejszysz koszty. Oszczędzasz czas i pieniądze.
 

Ceny usług

Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb oraz specyfiki danej firmy. Ofeta DLA FIRM skierowana jest do podmiotów zarejestrowanych w KRS, CEiDG oraz jednostek administracji publicznej. Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mogą także skorzystać z oferty dla klientów indywidualnych.
 
Cena abonamentu podlega negocjacji w zależności od ilości wykupionych usług oraz ustaleń dodatkowych. Opłata instalacyjna kalkulowana indywidualnie.  
 

Łącza symetryczne

W przeciwieństwie do większości dostawców oferujemy Internet SYMETRYCZNY. Jak wiadomo Internet to nie tylko ponieranie (ściąganie plików, otwieranie stron) ale także wysyłanie (wysyłanie załaczników e-mail, komunikacja wideo na odległość np. Skype, telekonferencje, przesyłanie obrazu z kamer IP). Dzięki wysokiej prędkości pobierania, ale także wysyłania danych usługa zadowoli najbardziej wymagających klientów.
 

Czas reakcji na awarie

W przypadku niedostępności sieci gwarantujemy szybki czas reakcji na awarię  - 4h. Czas usunięcia usterki - max. 12h. Kontakt z BOK telefoniczny (9:00 - 17:00) oraz smsowy 24h/dobę.
 

Dzierżawa włókien oraz kanalizacji teletechnicznej

W ramach oferty możemy wydzierżawić klientowi biznesowemu lub instytucji włókno światłowodowe lub miejsce w kanalizacji teletechnicznej. Oferta skierowana do jednostek, które zamierzają połączyć oddziały lub wykonać połączenia korporacyjne punkt - punkt.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://fibrand.net używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies