Jesteś tutaj:

1. Przejdź do ALTERNET

Do czasu zakończenia Umowy z dotychczasowym Operatorem świadczymy usługę Internetu światłowodowego za symboliczną złotówkę. Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta.
 

2. Szybka decyzja

Nie zwlekaj z podłączeniem. W ramach unijnego projektu POIG 8.4 pierwszych 200 instalacji FTTH w blokach i domkach jednorodzinnych jest objęte specjalną ofertą. W ramach promocji oferujemy zniżkę na abonament w stosunku do oferty podstawowej, a także darmową instalację. Ilość dofinansowanych zestawów klienckich i podłączeń jest ograniczona tak więc śpiesz sie bo warto. Promocja może być łączona z promocją "Przejdź do ALTERNET" . Regulamin i szczegóły oferty dostępne w Biurze Obsługi Klienta.
 

3. Internet na start

Dla początkujących Internautów mamy rewelacyjna promocję "Internet na start". Podstawowy pakiet pozwoli zapoznać się z podstawową funkcjonalnością i możliwościami Internetu. Poza tym mamy dla Państwa dodatkową niespodziankę. Dla chętnych bezpłatne szkolenie z podstaw obsługi internetu i komputera.

W pakiecie:

- nielimitowany internet 512kb/s
- bezpłatne 2h szkolenie z podstaw obsługi komputera i Internetu w lokalu klienta
- możliwość wykupienia dodatkowych usług (Telewizja, Telefon)
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://fibrand.net używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies